MobileMobile | Continue
Post time 2017-8-8 17:06 |Show all posts

Bombom 8.2 - Sürüm Notları

 Close [Copy URL]
Evcil Uyanışı (Ejder, Geyik, Maymun, Anka Kuşu, Yılan)
Uyanış Taşlarını kullanarak Seçkin Evcil Hayvan Ekipmanlarını Efsane Evcil Hayvan Ekipmanlarına dönüştürme şansına sahip olacaksınız. Ne kadar yüksek seviye ekipman kullanırsanız, o kadar şansınız artar. Efsane Evcil Hayvan Ekipmanları yalnızca belirli evcil hayvan için kullanılabilir ve ekstra statüler kazandırır. Ve şansınıza bağlı olarak beceri düzeyini arttırır. Silah ekipmanı ile aktif beceri, şapka ve kıyafet ekipmanları ile pasif beceri düzeylerini arttırma şansınız vardır.  


DDKral Seviyesi
Yeterli tecrübeyi doldurduğunuzda DDKral Seviyesini yükseltebilirsiniz. Her yükseltmede 1 Puan kazanırsınız. Bu puanları karakterinizin Saldırı, Savunma, Çeviklik, Şans, Büyü Saldırısı, Büyü Direnişi değerlerini yükseltmek için kullanabilirsiniz.   


İki Statülü İnci
Takasla elde edebilirsiniz. İki çeşit iki statülü inci vardır. Normal ve Gelişmiş. Normal iki statülü inci elde etmek için 2 adet 21 level inciyi takasta kullanmalısınız. Takas sonucunda Normal iki statülü 3 level inci elde edersiniz. Gelişmiş iki statülü inciyi elde etmek için ise, iki adet 21 level Normal iki statülü inci kullanmalısınız. Takas sonucunda Gelişmiş iki statülü inci elde edersiniz.   


Kart Başarısı
Kart Başarısı sistemi eklenecek. Yeni kart albümleri ve başarı ünvanları seni bekliyor!
1. Yeni Kart Başarısı: Başarıya ulaşarak statü kazanmak ve özel ünvanlar elde etmek için gerekli kartları toplayın.
2. Dört adet yeni silah albümü: Öncü Albüm, Silah Ustası Albümü, İlahi Albüm ve Şanslı Albüm. Kart albümü bölümünden kontrol edebilirsiniz.
3. Yeni silah albümleri için kartları Rastgele Silah Kartı Kutusundan ya da etkinliklerden elde edebiliriz.
  


Kahraman Kapısı
Yeni bir özellik Kahraman Kapısı geliyor! Güncellemeden sonra her gün 21:00-09:00 arasında açık olacaktır. Kahraman Kapısında bulunan 3 özel Mağarayı temizlemek için arkadaşlarınızla ya da diğer bombomcularla takım kurabilirsiniz. Her zindanda sandıklar bulacaksınız. Bir çok ödül almak için sandıklara tıklayın.   


Çimen Savaşı
Etkinlik süresinde Arena savaşlarına ve Deneme Alanına katılarak puan kazanabilirsin. Daha çok puanla daha iyi ödüller kazanabilirsin. En çok puanı olan kişi Görevli olur ve en iyi ödülleri alır.   


Diğer Güncellemeler:
Birlik Marketi güncellendi.   


Evcil Hayvan Ekipmanları biriktirilebilir.   


Yeni binek çizimi: Küçük Dağ Keçisi  


Yeşil Fidan'ın becerileri yenilendi.   
Karınca'nın becerileri geliştirildi.   
Reply

Use magic Report

Post time 2017-8-18 12:11 |Show all posts
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top