MobileMobile | Continue
Post time 2017-8-13 09:01 |Show all posts

Bombom 8.4 - Muska

 Close [Copy URL]Değerli Oyuncular,

8.4 sürümüyle birlikte yeni bir aksesuar daha eklenmiştir. Bu aksesuar sayesinde oyundaki can miktarınızı ve statü değerlerinizi yükseltebilirsiniz. Çantanıza giriş yaptığınızda “Destek” bölümünü olarak görünen kısımda yeni aksesuarlar kullanabilirsiniz.
Bu bölümde Tılsım ismi verilen yeni aksesuarı kullanabilirsiniz. Bu aksesuarı elde etmek için 4 adet dilek taşına sahip olmalısınız. Ardından demirci atölyesi – füzyon – takı bölümüne girerek Tılsım’ı füzyonlayabilirsiniz.Tılsımı füzyonlayıp karaktere donattıktan sonra sağ alt kısmındaki kare bölüme tıklayarak tılsımı geliştirebileceğimiz bölüme giriş yapabiliriz.Tılsım 11. Seviyeye ulaşana kadar yine Dilek Taşı’nı kullanarak yükseltme yapabilirsiniz.
11. seviye ve sonrasında Tılsım seviyesini yükseltmek için Sihirli Taş kullanmalısınız.
Yükselttikçe Tılsım’dan elde edebileceğiniz Can miktarıda yükselecektir.

Rafine Bölümü

Bu bölümden muska’nın kutsama değerlerini rafine ederek farklı statüler kazanabilirsiniz.Rafine yapabilmeniz için Toz’a ihtiyacınız vardır. Günlük ilk toz alımı ücretsizdir. Ücretsiz olarak 50 toz alabilirsiniz.2. ve sonrası toz alımlarında kupon kullanmalısınız. Her alımdan sonraki alımda gereken kupon miktarı artar. Uyarı ekranında kullanılacak kupon miktarını görebilirsiniz.Ayrıca günlük ücretsiz miktarla birlikte toplam 20 kere alım yapabilirsiniz. “Rafine” butonuna bastığınızda toz kullanarak yeni değerler kazanabilirsiniz.Aktif ettiğinizde kazanacağınız savaşma gücünüde bu ekrandan görebilirsiniz. “Değiştir” butonuna tıklayarak bu özellikleri aktif hale getirebilirsiniz.Aktif özellikleriniz sol kısımda görünecektir. Tekrar rafine yaparak farklı özellikler elde edebilirsiniz.Yeni özellikleri kullanmak istiyorsanız “Değiştir” butonuna tekrar tıklamalısınız. Değiştir butonuna tıklamadan önce Rafine butonuna tıklayarak yeni özellikleri yenilediğinizde bu bölümde bulunan eski özellikleri kaybedersiniz.

Değiştirmek istemediğiniz özelliği kupon karşılığı kilitleyerek değişmemesini sağlayabilirsiniz. En fazla 3 özelliği kilitleyebilirsiniz.Özelliklerin yan kısmında gördüğünüz 4 yıldız-8yıldız gibi değerler özelliklerin seviyelerini göstermektedir. Özellikleri yükseltebileceğiniz maksimum seviye 10 yıldızdır.
Not: Bu Makaleden Elex ekibi sorumlu tutulamaz. Makalede sorun olduğunu düşünüyorsanız değişiklik yapılmasını istediğiniz makalenin konu adresi ile değişmesi istediğiniz alanın gerekli açıklamasıyla birlikte  ”Merak Ettikleriniz” bölümüne konu açınız.
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top