MobileMobile | Continue
Post time 2017-8-14 05:18 |Show all posts

Bombom 8.4 - Sürüm Notları

 Close [Copy URL]

Yeni Keşif – Aktivite Portalı – Lanetli Şato
Bu keşif 2 aşamadan oluşmaktadır. Ve bölümü tamamladığınızda çeşitli seviyelerde inciler elde edersiniz.


Yeni Keşif – Tekli Zindan – Zombi Kuşatması
Bu keşif 2 aşamadan oluşmaktadır. Ve bölümü tamamladığınızda ruh taşları elde edersiniz.


Yeni başlayan oyuncular için 7 Gün 7 Hedef
Bu aktivitede hedefleri tamamlayarak çeşitli ödüller kazanabilir ve puan toplayabilirsiniz. Detaylı bilgi için ”7 Gün 7 Hedef” makalesini inceleyebilirsiniz.

Kaşif’in El Kitabı
8.4 sürümüyle birlikte yeni bir sistem eklenecektir. Kaşif’in El kitabı… Bu sistemle birlikte farklı yerler keşfederek savaşma gücünüzü arttırabilirsiniz. Keşfettiğiniz her yeni bölüm savaşma gücünüzü arttırmanıza yardımcı olacaktır.

Bu bölümle ilgili detaylı bilgi için ”Kaşif’in El Kitabı” makalesini inceleyebilirsiniz.

DD Kral Yolu

Yeni bir aktivitedir. 30. seviyeden sonra DDKral Yolu’na giriş yapabilirsiniz.
Aktivitenin yardım bölümünden bölümle ilgili bütün detaylara ulaşabilirsiniz.

Yardım açıklamasında da belirtildiği gibi, belirlenen hedefleri belirlenen sürede tamamlamalısınız. Aksi takdirde ödül alamazsınız. Bu aktivitedeki hedefler, ödüller ve sürelerini incelemek için ”DD Kral Yolu” makalesini inceleyebilirsiniz.

Muska
8.4 sürümüyle birlikte oyundaki Can miktarımızı, statüleri ve savaş statülerini arttırabileceğimiz Muska bölümü eklenmiştir.

Bu bölümde kullanacağımız aksesuarı geliştirerek elde edebileceğiniz can ve statü değerlerini yükseltebilirsiniz. Bölümle ilgili detaylı bilgi almak için ”Muska” makalesini inceleyebilirsiniz.

Güzel Atölye - Evrim

Yardımcı ekipmanların evrim seviyesini yükseltmek için diğer yardımcı ekipmanları kullanabilirsiniz. Kullandığınız yardımcı ekipmanlar evrim seviyesine tecrübe olarak eklenecektir ve kaybolacaktır. Evrimde kullanmak istemediğiniz ekipmanları kilitleyebilirsiniz.

Bu bölümden Yardımcı Ekipmanınızdan elde edeceğiniz özellikleri arttırabilirsiniz. Kalkan kullanıyorsanız, gelişim seviyesine göre Hasar Azaltma değeri yükselecektir.Melek tarzı bir yardımcı ekipman kullanıyorsanız Gelişim seviyesi ile birlikte İyileştirme değeri de yükselecektir.


Evrim seviyesi maksimum 20’dir. Detaylı açıklamalara evrimin yardım bölümünden ulaşabilirsiniz.

Not: Kullandığınız yardımcı ekipman aktarılabilir ise, evrim seviyesini de başka bir ekipmana aktarabilirsiniz. Aktarılamaz ise, evrim seviyesi de aktarılamaz.

Gardiyan Savaşı
Birlik başkanının açabileceği bir aktivitedir. 4 adet canavar bulunmaktadır. Birlik üyeleri bu canavarlarla mücadele eder. Bu aktivitede evcil hayvanınızı kullanamazsınız.

Canavarlara hasar verdiğinizde Onur ve Birlik Rozeti kazanırsınız.Kazanacağınız birlik rozeti sınırı Gardiyan Savaşı’nın seviyesine göre değişir. Ayrıca 4 canavarı da öldürdüğünüzde yine savaşın seviyesine göre Gardiyan Paketleri elde edersiniz. Bu paketlerden Taş Parçası, Onur Özü, Nitelik İncisi ve 1 adet Uyanış taşı kazanabilirsiniz.

Gardiyan Savaşıyla ilgili bazı kurallar:
1.Her birlik haftada sadece bir kere Gardiyan Savaşı açabilir.
2.Her oyuncu haftada sadece bir kere Gardiyan Savaşına katılabilir. Etkinlik süresince birlikten çıkış yapıp başka birliğe geçiş yapsanız bile etkinliğe tekrar katılamazsınız.
3. Gardiyan Savaşını kazanabilmek için canavarlar Birlik Heykelini öldürmeden önce, canavarları yok etmelisiniz.
4. Canavarlar arasındaki can miktarı %15'ten fazla olursa canavarların heykele verdiği hasar artacaktır. Bu yüzden bütün canavarların can değerleri yakın olmalıdır.


Deneme Alanı – Pasif Beceriler

En fazla 3 tane pasif beceri kullanabilirsiniz. Pasif becerilerin üzerine geldiğinizde becerilerin özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. Pasif becerileri etkinleştirmek içinde aktif becerilerde olduğu gibi Savaş Beceri Parçası’nı kullanmalısınız.

Tecrübe iksirlerine “Toplu Aç” özelliği eklenmiştir.
1. Seviye tecrübe iksiri
2. Seviye tecrübe iksiri
3. Seviye tecrübe iksiri
4. seviye tecrübe iksiri
5. seviye tecrübe iksiri


Have 1 people ratedEXP Pack Reason
Rena2016 + 50

Total score: EXP + 50   View Rating Log

Reply

Use magic Report

Post time 2017-8-18 12:13 |Show all posts
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top