MobileMobile | Continue
Post time 2017-8-18 11:13 |Show all posts

Sihir Ekle

 Close [Copy URL]


Değerli oyuncular,

Oyunda savaşma gücümüzü arttırabileceğiniz bir çok bölüm bulunmaktadır. Yenilenen sürümlerle beraber bunlara “sihir ekle”bölümü de eklenmiştir.

Demirci bölümünde bulunan sihir ekle bölümüne ulaşabilmeniz için önce demirci arayüzünü açmanız gerekmektedir. Demirci arayüzünü açtıktan sonra Dövme ocağı bölümüne tıklamalısınız.Ardından “sihir ekle”ye tıklayarak bu bölüme ulaşabilirsiniz.Bu bölümü kullanarak yüzüklerinize ve künyelerinize sihir ekleyebilirsiniz.
Bu sayede sihir saldırısı ve sihir savunma değerleriniz artacak ve bununla beraber savaşma gücünüz de artacaktır.Sihir Ekleyebilmek için“Ruh Taşı” kullanmalısınız.


Peki bu ruh taşını nerelerden elde edebilirsiniz?

Sihir Ekle arayüzü açıkken  Satın Al  butonunu kullanarak satın alabilirsiniz.
Bazı astroloji görevlerini tamamlayarak ruh taşı elde edebilirsiniz.
Bazı yükleme ve harcama etkinliklerinden faydalanarak ruh taşı elde edebilirsiniz.
HOT(Sihir Ekle) etkinliği aktifken bu etkinliğin görevleriyle hem sihir seviyenizi yükseltebilir hem de ruh taşı kazanabilirsiniz.
8.4 sürümüyle birlikte eklenecek olan Zombi Kuşatması keşfini tamamlayarak da ruh taşı kazanabilirsiniz.


“Sihir Ekle” bölümünde dikkat etmeniz gereken birkaç önemli husus bulunmaktadır.
1-Sihir eklediğiniz künye veya yüzük seviyesine göre sihir saldırısı ve sihir savunması karakterinize farklı yansıyabilir.
+5 ve üzeri takılarda bu değer %100’dür.
+4 takılarda bu değerlerin %80’i yansır.
+3 takılarda ise bu değerlerin %60’ı yansır.
+0,+1 ve +2 takılarda sihir ekle yapsanız bile bu değerler karakterinize yansımaz.


2-Sihir eklediğiniz takınızı başka bir takıya aktarabilirsiniz. Aktardığınızda eklediğiniz sihir ve sentezleriniz aktarılacaktır.Ama aynı özellikte olması gerektiğini unutmayınız. Künyeyi künyeye, yüzüğü yüzüğe aktarabilirsiniz.


Sihir eklemekademe kademe takınıza eklenebilmektedir.
Bu kademe aşamalar ve seviyelerdir. Her aşamada 9 seviye bulunmaktadır.
Fakat 5. Aşama son aşamadır.Bu yüzden tek seviyeye sahiptir.

Aşağıdaki tablodan seviye ve aşama geçişlerinde kaç ruh taşı kullanmanız gerektiğini ve bu seviye ve aşamalarda elde edebileceğiniz sihir saldırısı ve sihir savunması değerlerini inceleyebilirsiniz.

Not: Tablodaki değerler +5 ve üzerindeki takılar için geçerlidir. +4 ve +3 takılarda karakterinize yansıyan değerlerin oranı %80 ve %60 düşmektedir.
Not: Bu Makaleden Elex ekibi sorumlu tutulamaz. Makalede sorun olduğunu düşünüyorsanız değişiklik yapılmasını istediğiniz makalenin konu adresi ile değişmesi istediğiniz alanın gerekli açıklamasıyla birlikte  ”Merak Ettikleriniz” bölümüne konu açınız.
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top