MobileMobile | Continue
Post time 2017-8-18 11:28 |Show all posts

Güzel Atölye - Oluştur

 Close [Copy URL]Sevgili Oyuncular;

Güzel atölye bölümünde yer alan ikinci alan ( Oluştur ) bölümüdür.Bu alanda üzerinizde bulunan kıyafet ve takılarınıza etki oluşturarak karakterinizin stat değerlerini  ve savaşma gücünüzü arttırabilirsiniz.

Bölüme Demirci arayüzünden Güzel atolye butonuna tıklayarak direkt olarak ulaşabilirsiniz.
Bölüme girebilmeniz için minimum 45.seviyeye ulaşmış olmalısınız.
Oluştur bölümünde karakterinizin üzerinde bulunan kıyafetleriniz ve takılar yer alır. Bu alanda ekipmanlarınızı bir takım materyallerle oluşturma yaptığınızda oluşturma etkisi alırsınız.Bu etki karakterin stat değerlerine eklenecektir.

"Etki oluştur" bölümünde ekipmanlarınızın tur sonunda karakterinize eklenecek olan stat değerlerini görüntüleyebilirsiniz.

Toplamda 5 adet materyal mevcuttur. Bunlar taş, bakır , gümüş , altın ve yeşim taşlarıdır.Her materyali sırası ile oluşturmak gerekir.

Ekipman gelişimi için gerekli olan ilk materyal "Taş parçası" dır.

Materyal oluştur bölümünde 5 materyal içinde "Satın Alma" butonu konulmuştur.Fakat sırası ile oluşturma yapılabildiği için öncelikle " Taş parçası" materyalini tüm ekipmanlarınıza basmalısınız.Tur tamamlandıktan sonra 2. materyali satın alabilirsiniz.
☆☆Materyalleri Kabus karınca - Kabuscivciv keşiflerinden şansınıza bağlı olarak düşürebilir veya günlük vip puanlarınızla takas edebilirsiniz.

Satın alma butonu ile " Taş Parçası" materyalini "100 kupon" a satın alabilirsiniz.

☆☆ Materyallerin her biri "10 puan" tecrübe vermektedir.Ekipman gelişimi yaparken istenilen taş miktarı ve bunabağlı olarak istenilen tecrübe miktarları da artmaktadır. Oluşturma yaparken etki oluştur bölümünde ki değerler toplam nitelik oluştur bölümünde görüntülenmektedir.

"Taş parçası" ile bütün ekipmanlar geliştirildiğinde karakterinize +1542 can değeri  +604 savunma eklenecektir.Veya envanterinize girerek karakterinizin yanındaki simgedende etki oluştur niteliklerini görüntüleyebilirsiniz.Taş parçalarınızla bütün ekipmanlarınızı oluşturduktan sonra bir sonraki istenen materyal "Bakır parçası" dır.
Materyal oluştur bölümünde satın alma butonu ile bu öğeyi "300 kupon" a satın alabilirsiniz.
Bakır materyali ile ekipmanlar geliştirildiğinde karakterinize +1960 can ve +677 sihir savunması eklenecektir.3. materyal Gümüş şeridi' dir.Satın alma butonu aracılığı ile bu öğeyi  "500 kupon" a satın alabilirsiniz.Gümüş şeridi materyali tüm ekipmanlarınıza basıldıktan sonra karakterinize +2240 can değeri ve +746 şans değeri verecektir.4.Materyal Altın tozu'dur. Satın alma butonu aracılığı ile bu öğeyi 800 kupon a satın alabilirsiniz.Oluşturma sonunda karakterinizin can +2520 savunma, şans ve çeviklik değerini +307 arttıracaktır.5. ve son materyal yeşim taşıdır.Satın alma butonu aracılığı ile bu öğeyi 1000 kupona satın alabilirsiniz.Yeşim taşı materyali tur sonunda karakterinize +2840 can değeri savunma , şans , sihir savunma değerinizi +445 ve zırh değerinizi +375 oranda arttıracaktır.Toplam nitelik oluştur bölümünde bütün materyallerinizin verdiği stat değerlerini görüntüleyebilirsiniz.☆☆Materyallerin sırası ile gelişim tablosu , istenilen taş miktarları ve tecrüpe miktarlarına aşağıdaki tablodan erişebilirsiniz.Not: Bu Makaleden Elex ekibi sorumlu tutulamaz. Makalede sorun olduğunu düşünüyorsanız değişiklik yapılmasını istediğiniz makalenin konu adresi ile değişmesi istediğiniz alanın gerekli açıklamasıyla birlikte  ”Merak Ettikleriniz” bölümüne konu açınız.

Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top