MobileMobile | Continue
Post time 2017-8-18 11:49 |Show all posts

Evcil Hayvan - Atılım

 Close [Copy URL]Değerli Oyuncular;

Yeni sürümün getirdiği yeniliklerden biri de
Atılım bölümüdür. Normal geliştirmede 60.seviyeye ulaşan evcil hayvanlarınızı bu bölümde 70.seviyeye kadar ulaştırabileceksiniz.Adağınızın başarılı olma durumunda evcil hayvanınızın stat değerleri ve seviyesi artarak gelişecektir.

Bölüme Nereden Ulaşabilirim ?

Bölüme Evcil hayvan (P) bölümünde “Yetiştirmek”butonuna tıkladığınızda Atılım sekmesinden bölüme ulaşabilirsiniz.

***Adak Nasıl Yapabilirim ?

Hücum : Kullandığınız evcil hayvanınızın seviyesi
Adak: Kullandığınız evcil hayvanı geliştirebilmeniz için gerekli olan evcil adağır

Kullandığınız evcil hayvanı seçerek
Atılım bölümünü açınız.Bu alanda gelişim yapabilmek için gerekli olan şartları yerine getirmiş olmalısınız.
Adak işleminin ilk adımını gerçekleştirebilmeniz için elinizde 4 yıldızlı en az 50.seviyeye ulaşmış bir evcil hayvana ihtiyacınız vardır .

Evcil hayvanınızın seviyesi 50.seviyeden az bir seviyeye sahip ise adak butonu pasif kalacaktır.

Kullandığınız ve seviyesini atlatmak istediğiniz evcil hayvanınızı seçerek
"yerleştirmek" ardından "Atılım" sekmesine giriniz.Bu alanda gereklişartlar sağlanmışsa adaklarınız aşağıdaki sekmelerde görünecektir.

Önemli Not: Adak yaparken dikkat etmeniz gereken husus adağınızın kaybolmasını (silinmesini) istemiyorsanız  "Koruma sembolü kullan" seçeneğini işaretlemelisiniz.Bu sayede adağınız silinmeyecek ve tekrar adak adama işlemini gerçekleştirebileceksiniz.

Adak işleminiz başarılıda olsa başarısız da olsa her iki şekilde de sembol kaybolacaktır.Adağınızın silinme durumu da yaşanabileceğinden sembolü aktifleştirmeniz bu tür kayıpların önüne geçecektir.

Koruma sembolü satın alma bedeli
500 kupondur.

Bu ekran adak tuşuna bastığınızda gelecektir.Ayrıca aşamalar tamamlandıkça görevlerinizde koruma sembolü  veren etkinliklerde bulunmaktadır.1.-4. aşamaya kadar etkinlik görevleri olacaktır.İlk adağınız için 2 adet "üç can taşı öğesi" satın almalısınız. Satın alma bedeli  1000 kupondur.Bütün işlemleri tamamladığınızda "Adak" butonuna tıklayarak adak işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
Adağınızın başarılı olmasının şansınıza bağlı olduğunu lütfen unutmayınız.Adağınız başarılı olursa evcil hayvanınızın level alma sınır seviyesi 63 e ulaşır.Yemleriniz ile 63.seviyeye kadar evcil hayvanınıza level aldırabilirsiniz.Atılımın 2.aşaması için 2 adet 55.seviyeye ulaşmış 4 yıldızlı pete ve 3 adet "Üç can taşı ögesine" ihtiyacınız vardır.

Her atılım denemenizde "Koruma sembolünü kullan" seçeneğini işaretlemenizi öneririz.Bu sayede adaklarınızın kaybolmasını önlersiniz.2.atılım tamamlandıktan sonra pet level sınırı 65.seviyeye ulaşır.Yemlerinizle petinize level aldırabilirsiniz.3.atılım için 1 adet 60 levele ulaşmış 5 yıldızlı pete ve 4 adet "Üç can taşı ögesine" ihtiyacınız vardır.Gerekli ekipmanlara sahipseniz 3. hücum denemenizi gerçekleştirebilirsiniz.5.yıldız evcil hayvan elde edebilmeniz için etkinliklere katılmanız lazım.Fakat elinizde 4 yıldızlı evcil hayvan ve yeterli sayıda "Mor ruh topu" var ise 4 yıldızlı petlerinizi 5 yıldız yapabilirsiniz.

Evcil hayvan sekmesinden "Yetiştirmek" butonuna tıkladığınızda direkt olarak Evcil hayvan yükseltme bölümünü görüntüleyebilir petinizin yıldız seviyesini yükseltebilirsiniz.3.atılım tamamlandığında evcil hayvan level sınırınız 68.seviyeye ulaşır.Yemlerinizle petinize level aldırabilirsiniz.4. ve son aşamada 2 adet 5 yıldızlı 60.seviyeye ulaşmış evcil hayvana ve 5 adet " Üç can taşı ögesine" ihtiyacınız vardır.
Son aşama tamamlandıktan sonra evcil hayvan level sınırı 70.seviyeye ulaşır.Yemlerinizle son seviyeye yükseltebilirsiniz.***Hatırlatma

**Evcil hayvanlarınız sizin seviyenizi geçemez, dolayısıyla atılım sonrasında normalde alması gereken levelialmayabilir.Karakterinizin seviyesi yükselterek petinize level aldırabilirsiniz.

**Evcil hayvanınız 70.seviyeye ulaştığında keşif bölümünde her etap başına 0,4 oranında sevgi puanı düşecektir.


Not: Bu Makaleden Elex ekibi sorumlu tutulamaz. Makalede sorun olduğunu düşünüyorsanız değişiklik yapılmasını istediğiniz makalenin konu adresi ile değişmesi istediğiniz alanın gerekli açıklamasıyla birlikte  ”Merak Ettikleriniz” bölümüne konu açınız.Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top