MobileMobile | Continue
Post time 2017-8-19 06:17 |Show all posts

Basit Ödeme

 Close [Copy URL]


Merhaba Değerli Oyuncularımız;

Havale/EFT/ATM/PTT sisteminde sorun yaşayan oyuncularımız için kısa bir anlatım hazırladık. Herhangi bir sorun yaşadığınızda görsel ve diğer açıklamalarla sorununuzu giderebilirsiniz.

Öncelikle;
İlk adım Ödemeler Seçeneğinden
Havale/EFT/ATM/PTT  yi seçiyorsunuz..
✯✯Ardından istediğiniz yükleme miktarını seçiyorsunuz..

İlerleyen Aşamada ise ;

Karşınıza çıkan ekranda
E posta yerine “Geçerli bir e posta adres “ girmelisiniz. Yoksa Pleaseenter a validemailaddress.” uyarısını alacaksınız. “Geçerli bir e posta adresi “ girene kadar bu uyarı size verilmeye devam edecektir.
Not: Karakterinize ait onaylanmış “Geçerli e posta adresi” ni giriniz.

✯✯Adı Soyadı kısmına en az 3 harfli bir isim girmeniz gerekmektedir. Girmediğinizde karşınıza “Pleaseenter at least 3 characters.” uyarısı gelecektir.
Not : AdSoyad kısmına yazacağınız ad ve soyadın lütfen havale ya da Eft yapacağınız hesaba ait kişinin ismiyle aynı olmasına dikkat edin!

✯✯✯ Cep Telefonu kısmına geçerli bir numara girmelisiniz.. Girmediğinizde karşınıza “Pleaseenter at least 10 characters.” uyarısı gelecektir.

✯✯✯✯
Banka kısmında işlem yapabileceğiniz bankayı seçebilirsiniz. Banka Seçenekleri aşağıda bulunan resimde verilmiştir.

✯✯✯✯✯
Ödeme Yöntemi ile ödeme şeklinizi seçebilirsiniz.. Ödeme Yöntemi Seçenekleri aşağıda bulunan resimde verilmiştir.


Ve ardından “
Ödeme Bilgisi” Sayfası karşınıza gelecektir.Ayrıca bu işlemleri tamamladıktan sonra telefon numaranıza gönderilen mesajda nereye ödeme yapmanız gerektiği, hesap numarası gibi tüm bilgilerde bulunacaktır. Siparişinizi onaylamazsanız işleminiz gerçekleşmez. Para yatırmadan hiç bir şekilde hesabınıza kupon aktarımı olmayacaktır.Telefon numaranıza gönderilen mesajda nereye ödeme yapmanız gerektiği hesap numarası gibi tüm bilgilerde bulunacaktır. Siparişinizi onaylamazsanız işleminiz gerçekleşmez. Para yatırmadan hiç bir şekilde hesabınıza kupon aktarımı olmayacaktır.


Not: Ödemenizi yaptıktan sonra bildirmenize gerek yoktur, siparişiniz sistem tarafından mesai saatleri içerisinde
(her gün 10:00 - 22:00) en geç 30 dakika içinde onaylanıp, ürün hesabınıza otomatik olarak yüklenecektir. Herhangi bir sorunuz için  resmi sitelerindeki canlı destekten ya da 0850 40 999 82 numaralı telefondan onlara ulaşabilirsiniz.

Not: Bu Makaleden Elex ekibi sorumlu tutulamaz. Makalede sorun olduğunu düşünüyorsanız değişiklik yapılmasını istediğiniz makalenin konu adresi ile değişmesi istediğiniz alanın gerekli açıklamasıyla birlikte  ”Merak Ettikleriniz” bölümüne konu açınız.Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top