MobileMobile | Continue
Post time 2017-8-20 10:06 |Show all posts

Ödeme Rehberi

 Close [Copy URL]

Merhaba Değerli Oyuncular,

Bildiğiniz üzere kupon oyun içi alışverişlerde ve etkinliklerde kullanılan bir öğedir. Bu makaleyi inceleyerek nasıl kupon yükleyebileceğinizi öğrenebilirsiniz.

Aşağıdaki resimde görünen butona tıklayarak Ödeme Merkezine ulaşabilirsiniz.


Ya da oyun içerisinden de yükleme butonuna tıklayarak da aynı sayfaya ulaşabilirsiniz.Bu iki seçenek de aşağıdaki sayfaya ulaşmanızı sağlayacaktır.Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi Bombom bölümüne tıkladığınızda aşağıdaki resimde görüldüğü gibi “Bombom” a ait bütün ödeme yöntemleri görüntülenecektir.Ödeme Yöntemleri

✰★✰ Firmalar aracılığı ile aldığınız epin kodu ile kupon yüklemek için aşağıdaki adımları takip ediniz.Karakter adı ve sunucunuzu doğru bir şekilde seçiniz.

✬✬Ardından ”Epin” kodunu aldığınız firmayı işaretleyerek “Ecode” yazan kısma aldığınız kodu yazarak “Next” butonuna tıklayınız.

Epin Nedir?
“E-Pin” yükleme kısmında yer alan anlaşmalı sitelerden alınan kodlardır. Bu kodlar sayesinde yükleme işlemi yapabiliriz. E-pin kodu almak için anlaşmalı sitelerden birinde üyelik açıp çeşitli ödeme yöntemlerini kullanarak  e-pin alınabilmektedir. E-pin alımıyla ilgili bilgi almak için bu sitelerin canlı destekleriyle iletişime geçebilirsiniz.


Not: Bazı yükleme kanallarında yükleme yaptığınız miktarı da seçmeniz gerekebilir.

✬✬✬Yüklemeniz başarılı olduğunda aşağıdaki ekran görüntüsünde görüldüğü gibi yüklemenizin başarılı olduğuna dair bir yazı ekranınızda görünecektir. Oyun hesabınıza giriş yaparak yüklemenizi kontrol edebilirsiniz.✰★✰Mobil ödeme yöntemi ile kupon yüklemesi yapabilmek için aşağıdaki adımları takip ediniz.Sunucu ve karakter adını doğru bir şekilde seçiniz.

✬✬ ”paybyme”(mobil ödeme) seçeneğine tıklayınız.

✬✬✬Yükleme yapmak istediğiniz miktarı seçip “Next” butonuna tıklayınız.✬✬✬✬Karşınıza çıkan sayfadan  telefon numaranızı  yazarak  “Devam “ butonuna tıklayınız. Telefonunuza onay verebilmeniz için aşağıdaki resimde görüldüğü gibi bir mesaj gönderilecektir.

Not: Gelen mesajdaki yükleme miktarını ve bilgilerini kontrol etmeyi unutmayınız.✬✬✬✬✬Mesajı “EVET” yazarak onayladığınızda kupon yükleme işleminiz tamamlanır.

Not: Mesaj içerikleri operatöre göre değişiklik gösterebilir. Gelen mesaja dikkat ederek belirtildiği şekilde onaylama yapabilirsiniz.

Not: Mobil ödeme yapmak için mobil ödemelerinizin açık olması gerekir. Bu konuda hata alıyorsanız öncelikle operatörünüzle görüşmelisiniz.

✰★✰Basit ödeme yöntemi ile ilgili ayrıntılı bilgi alabilmek için Basit Ödeme makalesini inceleyebilirsiniz.

✰★✰337 kredi  bölümünden ise öncelikle 337 kredisi yükleyebilir ve bu krediyi istediğiniz zaman kupona çevirebilirsiniz. 337 kredisi yüklemek için aşağıdaki adımları takip ediniz.337 üzerinde bulunan firmalardan aldığınız epin kodlarını bu bölüme tıklayarak yazdığınızda epin kodunuz 337 kredisi olarak hesabınıza yüklenecektir.

✬✬Kredinizi dönüştürmek için ise “Bombom Yükleme” bölümüne tıklayarak “337 Credits” seçeğini işaretlemelisiniz.✬✬✬Dönüştürmek istediğiniz kredi miktarını işaretledikten sonra “Next” butonuna tıklayarak kupon yükleme işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme Merkezindeki Firmalarla İletişime Geçebileceğiniz Web Sayfaları
Gamesultan: https://www.gamesultan.com/
Gamebayi: https://www.gamebayi.com/
AtaGames: https://www.atagame.net/
MTCgame: https://www.mtcgame.com/
Gamesatış: https://www.gamesatis.com/
Gscash: http://gscash.com/company/
Basit Ödeme: https://www.basitodeme.com/

UYARI: Ödeme Merkezi bölümünde bulunmayan firmalar dışındaki hiçbir yer ile Elex’in antlaşması yoktur. Bu firmalar dışındaki hiçbir yer için güvence verilemez. Yükleme yaparken bu firmalar dışındaki hiçbir yerden alışveriş yapmayınız.

Not: Bu Makaleden Elex ekibi sorumlu tutulamaz. Makalede sorun olduğunu düşünüyorsanız değişiklik yapılmasını istediğiniz makalenin konu adresi ile değişmesi istediğiniz alanın gerekli açıklamasıyla birlikte  ”Merak Ettikleriniz” bölümüne konu açınız.

Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top