MobileMobile | Continue
Post time 2018-1-1 02:03 |Show all posts

Bombom 8.5.5 - Sürüm Notları

 Close [Copy URL]


1.Yeni Bir Sistem – SağanakBu sistem 20. Seviyede açılır. Bu sistemle diğer oyuncuların statülerinin %20’sini alarak kendinize oyun içerisinde ek statü sağlayabilirsiniz.
Statülerini alacağınız kişilerin statüleri oyuncuya tıkladığınızda pencerenin altında görünür. Görünen statülerin %20si Kutsama yaptığınızda karakterinize eklenir. Eklenen değerler sağ kısımda artış olarak görünür. Bu ek statüler 30 dk boyunca etkilidir. Bu ek statüler size savaşma gücü vermez. Ama oyuna girdiğinizde bu statüler karakterinize yansır.
Bilgeliği Yenile butonunu kullanarak ekranda görünen oyuncuları değiştirebilirsiniz.2. Yeni Etkinlik – Bombom DefansEtkinliğe başlamak için “Maça başla” butonuna tıklayınız. Aynı anda 4 kişi eşleşmek için tıkladığında savaş başlar. 4 kişi savaşa başlar. Savaş haritası ve savaşacağınız canavarlar rastgele belirlenir. Her haritada canavar da olmayabilir. Savaş başladığında önce zar çıkar. Zarda balonla gelen kızın istediği rakamı atarsanız, savaşı direk kazanırsınız. Atamazsanız, savaşa hazır olmalısınız.
Her bölüme 20 kere girmelisiniz. Örneğin Karınca Yuvasını 20 kere tamamlamadan Bogo bölümüne geçemezsiniz. Her geçişte rastgele küçük ödüller elde edersiniz. 20 kerenin hepsini tamamladığınızda daha büyük ödüller kazanırsınız. Örneğin; Karınca Yuvasını 20 kere bitirdiğinizde, bu bölümü temizlediğiniz için paket alırsınız.


3. Yeni Etkinlik – Çılgın İndirimBu etkinlikle öğeleri daha indirimle alabilirsiniz. Her sütun için indirimli almaya en üstten başlamalısınız.

4. Yeni Etkinlik – İadeYüklemelerinize ekstra bağlı kupon kazanabileceğiniz yepyeni bir etkinlik.

5. Yeni Etkinlik – Servet Tanrısını ÇağırKupon harcayarak şansınıza bağlı kupon kazanabileceğiniz yepyeni bir etkinlik.

6. Yeni Ödeme Sistemi – Bağlı Kupon
Kuponla alım yaptığınız bir çok bölümde artık bağlı kuponu da kullanabileceksiniz. Tapınak bölümündeki kurban alımı bunlardan birine örnektir.Kaşifin el kitabı bölümündeki malzeme alımını da bağlı kuponla yapabilirsiniz.Not: Bağlı kuponu normal kupon gibi kullanabilirsiniz. Ancak bağlı kuponla yaptığınız harcamalar tüketim etkinliklerini etkilemez. Yani yaptığınız harcamalarla harcama etkinliklerinden ödül alamazsınız.

Bağlı kuponu etkinliklerle kazanabilirsiniz. DDT Neşesi, Grup İndirimi, yeni eklenen İade ve Servet Tanrısını Çağır etkinlikleri gibi…

Not: Görevlerden bağlı kupon elde edemezsiniz.


7. Kupon Kazanılan Etkinliklerde Düzenleme – Bağlı Kupon Kazanılacak
DDT Neşesi, Grup İndirimi gibi eskiden kupon elde edebileceğiniz bir çok etkinlik artık bağlı kupon verecek. Bu tür etkinliklere katılmadan önce dikkat ediniz, emin değilseniz bilgi talep ediniz. Lakin bağlı kuponu, kupon kullandığınız bir çok alanda kullanabileceksiniz.

8. Bazı paketlerin içerikleri güncellendi.

Reply

Use magic Report

Post time 2018-1-1 02:12 |Show all posts
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top