MobileMobile | Continue
Post time 2018-2-26 00:06 |Show all posts

Bombom 8.7 - Sürüm Notları

 Close [Copy URL]


A.Yeni  özellik-Efsun Sistemi

Yeni gelecek sistemle birlikte kıyafetiniz,silahınız ve şapkanızı efsunlayarak ek özellik elde edebilirsiniz.Efsun Sisteminde  3 çeşit bilgelik boncuğu vardır.

1. seviye Bilgelik boncuğu::Başarı şansı düşüktür."SatınAl"kısmından 270 kupona satın alabilirsiniz.

2. Seviye bilgelik boncuğu:4 adet 1. seviye boncuk kullanarak 2. seviye bilgelik boncuğu elde edebilirsiniz.Başarı şansı 1. seviye boncuğa göre yüksektir.

3. seviye bilgelik boncuğu:4 adet 2. seviye boncuk kullanarak 3. seviye bilgelik boncuğu elde edebilirsiniz.Başarı oranı diğer boncuklara göre  yüksektir.

Ayrıca başarı oranını arttırmak için “Bilgelik Tılsımı” kullanabilirsiniz. Yukarıdaki ekranda görüldüğü gibi sol bölümden “Satın al” butonuna tıklayarak bu öğeyi satın alabilir ve efsunda kullanabilirsiniz.

Not: Bu sistemi kullanarak yaptığınız efsunlamalar karakterinizde kalıcı olacaktır. Silahınıza ya da kıyafetinize özel değişiklikler olmayacaktır. Aktarıma gerek kalmadan hangi silahı, hangi kıyafeti kullanırsanız kullanın, efsun bölümündeki yükseltmeleriniz karakterinizde kalıcıdır.

Ekipmanlarınızı  10 defa güçlendirebilirsiniz. Örneğin silahınızı maksimum güçlendirdiğiniz zaman aşağıdaki resimdeki hasar oranına statülerine ve ekstra özelliğe ulaşacaktır.Silahınız her seferinde güçlendirdiğinizde ölümcül hasar artar. Her güçlendirme %5 artış sağlamaktadır.

Şapkanızı maksimum seviye de güçlendirdiğinizde özellikleri aşağıdaki resimdeki gibi olacaktır.Zırhınızı maksimum güçlendirdiğinizde aşağıdaki resimdeki gibi olacaktır.
Not: Her başarılı yükseltmenizde güçlendirdiğiniz ekipmanlar yarım yıldız artacaktır. Yani 5 yıldız elde edebilmek için 10 kere yükseltme yapmalısınız.


B. Kraliyet Bankası

Kraliyet bankası sayesinde tatile gittiğinizde, okula gittiğinizde veya oyuna uzun süre giremediğiniz zaman kuponlarınızı bu sisteme yatırarak oyuna geri döndüğünüzde faiz kazanabilirsiniz.Aşağıdaki resimde görülen para yatırma butonuna tıklayarak kuponunuzu  bankaya yatırabilirsiniz.Banka sistemiyle ilgili detaylı bilgiye bölümün yardım penceresinden ulaşabilirsiniz.Seçtiğiniz mevduatta kuponunuzu daha erken kullanmak isterseniz bozabilirsiniz. Ancak mevduat sona erdiğinde elde edeceğiniz faiz miktarını elde edemezsiniz.

Aşağıdaki resimde ise mevduatınızın bitmesine kalan gün sayısını ve faiz miktarını görebilirsiniz. Bankadan paranızı çektiğinizde ana para+faiz alırsınız yani yatırdığınız kupondan herhangi bir kesinti yapılmayacak ve ek olarak faiz alacaksınız.
Not: Yatırdığınız ana parayı yine kupon olarak alırsınız fakat faizi bağlı kupon olarak alırsınız.


C. Diğer Değişiklikler

1.Korsan adasındaki canavarlar öldükten sonra oluşan görsel bozukluklar düzeltildi.

2.Kahraman Kapısı etkinliğinde oda kurulduğunda konuşma seçeneği eklendi.

3.Kaşifin El Kitabına içindekiler kısmı eklendi. Sayfalara ulaşım kolaylaştırıldı.

4. İlan panosu bölümünden aldığınız görevler artık Görev(Q) bölümünde görünecek.

5. Giysi dolabına birden fazla görüntü ekleme özelliği getirildi. Daha fazla kombini saklayabilir ve hızlı değişim yapabilirsiniz.

6.Yeni gelecek sürümle birlikte "Oda Sahipliğini" odadan çıkmadan aktarabilirsiniz.

7.Silah kılıfını 2. Şifre(çanta şifresi) gerektirmeden değiştirebilirsiniz.

8. Maymun Kral evcilinin Deli Sopa isimli becerisinin keşiflerdeki hataları düzeltildi.

9.Savaşçı arenasının 4. bölümün sonunda gelen bomba dalgaları azaltıldı.

10.Para ağacından 2. Şifre(çanta şifresi) gerektirmeden kırmızı paket gönderebilirsiniz.

11.Çiftlik yardımcısı açıkken tohumlarınızı kontrol edebilirsiniz.

12. Oyun içerisinde odadaki izleyicilerin yazıları, odadaki diğer oyunculara ulaşabilir ve sohbet edilebilir.

13. Kartları Topla etkinliğine ardışık kart açma özelliği eklendi.

14. Geri Dönüşüm etkinliğinde kullanılabilecek öğe sayısı arttırıldı.

Reply

Use magic Report

Post time 2018-2-26 00:17 |Show all posts
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register

Top