MobileMobile | Continue
Post time 2018-11-28 15:25 from mobile |Show all posts

Etkinlik

Close [Copy URL]
Ya ciddi söylüyorum karşı tarafın yazdığını gram ciddiyetle okumuyorsunuz
Ben diyorum ki eski oynayan arkadaşımızı çagırıp onun bir ay girmesini saglayıp bizim alacağımız yani oyuna girenlerin alacagı baglı kupon dan bahsediyorum oradan kalkıp siz hala etkinlik 4 kasımda bitti diyorsunuz ben eski gelen oyuncuların aldıgı baglı kupon dan bahsetmiyorum etkinlik çerçevesinde bir ay içinde arkadaşımız 25 gün girerse onu başlayanların kişi başı alacagı 5000 baglı kupon dan bahsediyorum bu da 2 3 hafta içinde gerçekleşecek Bi durun degil.Facebook üzerinden paylaşılan postta bir ay içinde 25 gün giren arkadaşlarınızın her biri için beş bin kupon alacağımız söyleniyordu.Bunu da forumdan belirtmemiz söyleniyordu onların altına yazacagı onaylıyorum yazısından sonra sözde kuponlarımızı alacaktık ama 4 kasımda bitti deniyor hala. 4 kasımda eski oyuncuların o tarihten sonra yapacağı girişte alacagı 50000 kupon etkinliği bitti ama halihazırda girenlerin cagırcagı arkadaşlarından alacagı 5000 kupon kaldı Bi yardımcı okun artık. Bu etkinlik için arkadaşlarımın sürekli girmesini sagladım Bi 5000 baglı kuponu mu gerçekten cok görüyorsunuz ya biri sesimi duysun artık ya
Reply

Use magic Report

Post time 2018-11-29 04:57 |Show all posts
Merhaba,

Konuyla ilgili Buradan bildirim yapabilirsiniz.

İyi oyunlar..
Reply

Use magic Report

You have to log in before you can reply Login | Register