SeyyarSeyyar | Devam etmek
337 Forum 弹弹堂-TR 新闻 Içeriği görüntüleme

Kış tatili benim, ev sahibi de benim

2014-1-23 11:44| yayımcı: wuyangrui| İzlenme: 1381| Yorumlamak: 0

Özet: Kış tatili benim, ev sahibi de benim2014 yılı kış tatili geliyor. Bu mutlu yılda 337 Bombom Dünyası herkes için itina ile özel bir içerik hazırladı. Çeşitli aktivteler sizlere eşlik e ...
Kış tatili benim, ev sahibi de benim
2014 yılı kış tatili geliyor. Bu mutlu yılda 337 Bombom Dünyası herkes için itina ile özel bir içerik hazırladı. Çeşitli aktivteler sizlere eşlik edecek,neşe dolu bu yeni yılda sizlere rahatlık sağlayacak. Ders çalışmanın yükünü üzerinizden alıp, herkesin en içten duygularını alevli bir biçimde ortya çıkartacak!

Etkinlik :                                                                             Etkinlik süresince:

büyük şans ruleti                                                                24 Ocak

Zafere azmetme anı                                                            24 Ocak saat 21:00-22:00

Yükleme daha havalı (Sunucu 103 hariç)                          24-26 Ocak
İki Kat Keyif                                                                       24-26 Ocak
Mutluluk sizin yanınızda I (Sunucu 103 hariç)                   24-27 Ocak 

Mutlu Büyük Vücut Değiştirme                                            24-28 Ocak

Tanrıça Cezası                                                                   24-28 Ocak

Birlik Savaşçısı Onuru (Görev hergün 1 kez tamamlanabilir)   24-31 Ocak

Kış tatili giriş hediyeleri                                                      24-31 Ocak

Kış tatili süprizleri getiriyor                                                 24-31 Ocak

Sıcak bir kış tatili ve o sizinle birlikte                                   24-31 Ocak

Bombom Krallığı, Kış tatili benim, ev sahibi de benim           24-31 Ocak
Büyük yiyecek hasatı (Görev hergün 2 kez tamamlanabilir)   27-31 Ocak

Korsanlar İşgale Geliyor                                                     28-31 Ocak

istenen ödüller                                                                  28-31 Ocak 

Alev Alev                                                                          28 Ocak-3 Şubat
Mutluluk sizin yanınızda II                                                 1-4 Şubat

鲜花

握手

雷人

路过

鸡蛋

İlgili Kategoriler