請選擇 進入手機版 | 繼續訪問電腦版
發表於 2013-1-4 06:03 |顯示全部樓層

çalıntı çar kasa şifresi

關閉 [複製鏈接]
bu çar 25 kasım tarihinde çalındı, çalındıktan 30 gün sonra çarın msn adresini mod yardımı ile geri alabildim ancak son 10 günden bu yana kilitli olan kasa kilidini açtırmaya uğraşıyorum ancak çarın sorunlu olduğu birileri tarafından şikayet edildiğinden dolayı kasa şifresinin sıfırlanmayacağını öğrendim. tam olarak sorunun ne olduğunu kimin şikayet ettiğini veya sorunun ne olduğunu lütfen belirtirmisiniz...
回復

使用道具 舉報

發表於 2013-1-4 06:59 |顯示全部樓層
sunucu s2            çanın oyundaki ismi;    ByPeRs              

回復

使用道具 舉報

發表於 2013-1-4 09:15 |顯示全部樓層
perskralat yanıtladı2013-1-4 00:59
sunucu s2            çanın oyundaki ismi;    ByPeRs

Değerli oyuncumuz,

Söz konusu durumla ilgili bir gün içinde yanıt verir, sorununuzun gereğini yaparız ancak belirtmek ve  sormak istediğim bazı konu ve sorular var.

Siz değerli oyuncularımız konuya bireysel olarak baktığınız için aşılması kolay birer bürokratik engel gibi gördüğünüz bazı detaylar, siz de dahil tüm oyuncularımızın hesap güvenliği açısından, bizim için büyük öneme sahiptir.

Oyun karakterinizde bulunan silahı sildiğinizi gösteren vidyoyu forumda paylaşmış ve oyuna bu şekilde devam etmek istemediğinizi ayrıntılarıyla ve keskin cümlelerle, moderatörleri de hırsızlıkla suçlayarak, belirtmiştiniz.

Sonra oyun karakterinizin çalındığını ve karakteri hırsızdan geri almak istediğinizi; hatta zaten artık kullanmak istemediğiniz karakterin süresiz banlanmasını talep etmiştiniz.

Sonra YY'de de bana benzer şeyler söylediniz ve konu ile ilgili ayrıntılı inceleme başlattık. Bir akşam yine sizinle YY'de konuşurken ansızın, çara girebildiğinizi ve hatta çanta şifresini deneyerek bulduğunuzu söylediniz.

Sonra hesapla ilgili incelemelerimiz sona ermeden, başka bir moderatör ile irtibata geçerek söz konusu hesaba bağlı eposta adresini değiştirmek istediğinizi belirtmiştiniz. Moderatör arkadaşım konu ile ilgili bilgilerimizi paylaşmamızı takiben sorumluluk alarak işlemi yaptırdı.

Eposta adresi değişiminden bir hafta kadar önce YY'de yapmış olduğumuz görüşmede bana çanta şifresini bulduğunuzu, oyun karakterine girerek postadaki nesneleri karaktere tekrar taktığınızı söylemiştiniz. Kayıtları halen duruyor. Şimdi çanta şifresini açamadığınızı söylüyorsunuz.

Sormak istediğim şeyler şunlar:
1. Silahını silmiş olduğunuz bir oyun karakterini süresiz banlatmak isterken şimdi çanta şifresi dahil her şeyi değiştirmek istemenizin sebebi nedir?
2. Hesabın giriş şifresini ve çanta şifresini nasıl buldunuz? Çanta şifresini gerçekten buldunuz mu, yoksa halen kilitli mi?
3. Silah silinen vidyodan sonra söz konusu hesabı çalan kişi şu anda nerede? Birden ortadan kayıp mı oldu?
3. Çelişen ifadeler, "çarın sorunlu olduğu" şeklinde yapıldığını söylediğiniz şikayetleri doğrulamıyor mu?
4. Vermiş olduğunuz çelişen bilgilerden hangisine göre işlem yapmalıyız?

Desteğiniz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.
已有 1 人評分EXP 收起 理由
kraker112 + 10

總評分: EXP + 10   查看全部評分

İrtibat için http://support.337.com/tr/createTicket/ lütfen.
回復

使用道具 舉報

發表於 2013-1-4 15:04 |顯示全部樓層
FATİH ASLINDA SANA YAZACAĞIM ÇOK ŞEY VAR AMA NEYSE ŞUNLARI YAZAYIM YETER.
ÇARIN ÇALINDIĞINI ÖĞRENDİĞİM GÜNDEN İTİBAREN YİNE OYUNA GİRDİM DİĞER ÇARLARIMLA ADAM HER ÇARI AÇTIĞINDA ADAMA SÖVDÜM FATİH BU BİRİNİCİSİ BİR HAFTANIN SONUNDA ADAM ŞİFREYİ VERİP ÇIKTI SS MEVCUT AMA YAPIŞTIRSAMDA ANLAMI YOK TARİH GÜN BELİRTİLMEDİĞİ İÇİN SS DE SEN ŞİMDİ ONUDA ŞÜPHELİ BULURSUN KÜFÜRLER VAR ZATEN SS DE BU ÇARI ŞÜPHELİ HALE GETİREN SENSİN FATİH ON GÜN BOYUNCA İŞLEM BAŞLATTIM DİYİP HİÇ BİŞE YAPMAYANDA SENSİN O BAŞLATTIĞIN İŞLEM HALA SÜRÜYORMU ACABA? BANA KREDİ KARTI ÇIKTISININ OLMUCAĞINI SÖYLEMEDİN ÇÜNKÜ HİÇ İŞLEM BAŞLATMADIN İNSANLARLA DALGA GEÇME FATİH, ÇAR BENİM İSTER SİLER İSTER OYNARIM BUNU DEFALARCA YAZMAMA RAĞMEN AYNI CEVAP SEN BUMU SİLDİN SİLDİM EVET BEN SİLDİM FIÇIYLA OYNUCAKTIM ALLAH ALLA YAV. Çarı çalıp msn adresini değiştiren adamı araştırdınızmı fatih bey bu adam bir hackermi yoksa normal evraklamı msn adresi değişmiş normal evrakla yaptıysa işlemi kim yapmış bunları kontrol ettinmi. Benim çarımda beni hırsız ettin helal olsun, adam şifreyi verince anlık yazdım sana çara bir daha girme bırak olduğu gibi kalsın biz takip ediyoruz kasa şifresinin 123456 olduğunu bulduğumu (bunuda daha önceden çarlarımda oluşan kasa şifresi hatasının sistem tarafından değiştirildiğinde bu rakamları verdiğinden denedim bu demekki adam sisteme reset attırmış fatih bey) bırak değiştirme kalsın adam şüphelenmesin diyende sensin bana öyle bıraktırdın adamda girdi değiştirdi fatih aslında sende çok iyi biliyorsun ama işine gelmiyor bende sana diyorumki  neyse sen bunlara bir cevap ver..
A
回復

使用道具 舉報

發表於 2013-1-4 15:57 |顯示全部樓層
Benimde Çarımı çalıp sırt çantasının şifresini değiştirmişler  nasıl bulacağımı bilmiyorum lütfen ilgilenin
回復

使用道具 舉報

發表於 2013-1-4 16:55 |顯示全部樓層
perskralat yanıtladı2013-1-4 09:04
FATİH ASLINDA SANA YAZACAĞIM ÇOK ŞEY VAR AMA NEYSE ŞUNLARI YAZAYIM YETER.
ÇARIN ÇALINDIĞINI  ...

Değerli oyuncumuz,

Mesajımın başında size kısaca belirttiğim gibi, "Siz değerli oyuncularımız konuya bireysel olarak baktığınız için aşılması kolay birer bürokratik engel gibi gördüğünüz bazı detaylar, siz de dahil tüm oyuncularımızın hesap güvenliği açısından, bizim için büyük öneme sahiptir. " Yani size sorduğum tüm sorular aslında sizin güvenliğinizi düşünerek şüpheci davranmaya çalıştığımdandır. Size sorduğum soruları kişisel olarak algılamadan değerlendirirseniz ve o oyun karakteri ile ilgili hiçbir çıkarımın olmadığını da göz önünde bulundurursanız iyi niyetimi daha kolay görebilirsiniz.

1. İş ahlakı:
Kimseyi kandırmıyorum, kimse ile tartışmak niyetinde değilim. Görevlerimi de aksatmak gibi bir alışkanlığım yok. Zaten öyle bir durum olsaydı sizinle ne YY'de ne de burada uzun uzun konuşur; diğer arkadaşlara yönlendirirdim. Amacım karakteri asıl sahibine acele ile geri verip tekrar çalınma ihtimalini göze almak yerine öncelikle hırsızın nasıl bir yol kullandığını bulabilmekti. Zira bizler sadece bir oyuncu için görev yapmıyoruz.
2. Neler yaptım?
İşlemlerin yapıldığı sistemde söz konusu karakterle ilgili geçmişte herhangi bir işlem yapılıp yapılmadığını kontrol ettim. Karakteri çalan kişiye ait bilgilerin ip adresi dahil araştırılması için yetkili kişilerle konuştum ve ben de sizin gibi beklemeye başladım. Zira elimde sihirli bir değnek maalesef yok.
3. Çanta şifresini değiştirmemenizi neden istedim?
Özet olarak "hiçbir faydası olmayacağını, aksine size zararı olacağını bildiğim için".
Hırsız ansızın giriş şifresini size verdiği akşam eposta adresini vermemişti. Vermiş olduğunuz bilgilere göre düşünürsek, giriş şifresini ya da çanta şifresini değiştirmeniz hiç bir işe yaramazdı. Zira eposta adresini dahi gönlünce değiştirebildiğini söylediğiniz kişi (çanta güvenlik sorularını da gönlünce değiştirmiş olduğunu varsayarsak) eposta adresi, giriş şifresi, çanta güvenlik soruları ve çanta şifresini yine istediği an değiştirebilirdi. Çanta şifresini değiştirmeniz sadece ve sadece hırsızın durumdan haberdar olmasına ve tepkisine sebep olurdu. (not: çanta güvenlik sorularını değiştiremiyorsa, soruların cevaplarını sizin biliyor ve şu anda da çanta şifresini bu yöntemle değiştirebiliyor olmanız gerekir)
4. Hırsız çanta şifresini neden tekrar değiştirmiş olabilir?
Muhtemelen çanta şifresini bulduğunuzu anladığı için. Onu nereden anladığını da siz bilirsiniz, ben bilemem.
5. Banka kredi kartı ile ilgi benden herhangi bir işlem talebinde bulunmadığınız için o konuda neyi kastettiğinizi anlayamadım.
6. "İnsanlarla dalga geçme" demişsiniz, başından beri tek ve aynı minvalde hareket ettim ve tek amacım karakterin sahibine yardımcı olabilmekti. Oysa, karakterle ne yapacağına (bu karakterle oyuna devam etsem mi, hiç mi kullanmasam, hırsızın da giremeyeceği şekilde süresiz ban işlemi mi yaptırsam, eposta adresini mi değiştirtsem,  vb.) bir türlü karar veremeyip en sonunda da bana "senden haber bekliyorum" dedikten sonra başka bir moderatöre işlem veren sizsiniz.
7. Tüm bunları neden uzun uzun yazıyorum?
Konu ile ilgili haftalar önce ilk konuşmamızda da söylediğim gibi, şeffaflıktan yanayım ve aynı zamanda bir oyuncu olarak moderatör ekibine güvenilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Şifre değişim işleminizin en kısa zamanda yapılması için elimden geleni yapacağım çünkü bu konunun gereğinden fazla uzadığını düşünüyorum. Temiz ve dürüst oyun oynayan tüm oyuncularla aynı tarafta olduğumuzu bastırarak belirtmek isterim.

回復

使用道具 舉報

發表於 2013-1-4 17:45 |顯示全部樓層
bu sorun bencede çok uzadı benim tek istediğim kasa şifresinin resetlenmesi güvenlik sorusuna gelince ben o  çarı yan çar olarak açmıştım çarda bum füzyonlayınca çalınmasın diye şifre koymuştum ama güvenlik sorularını unuttum, eski işlemleri görebiliyorsanız oyun 3,0 versiyonuna güncellenince bir çok oyuncunun kasa şifresinde hata oluştu o zaman bu çarınkindede oluşmuştu. sorun SHE tarafından giderilmişti en azından bunu kontrol ederseniz doğru söylediğimi çarın bana ait olduğunu anlar kafanızdaki ön yargılardan vazgeçersiniz. benim niyetim ne modları suçlamak nede kimsenin işine engel olmak ben kendim elex e yazıyorum çar sorunlu açamayız diyorlar bende sorunu öğrenmek istemiştim o kadar.
回復

使用道具 舉報

發表於 2013-1-4 18:26 |顯示全部樓層
perskralat yanıtladı2013-1-4 11:45
bu sorun bencede çok uzadı benim tek istediğim kasa şifresinin resetlenmesi güvenlik sorusuna  ...

Değerli oyuncumuz,

Yaşamış olduğunuz sorunlar nedeniyle üzgünüz.

回復

使用道具 舉報

您需要登錄後才可以回帖 登錄 | 立即註冊

回頂部